Bir başka WordPress sitesi
Hoşgeldin Misafir, Sitemizde 4 kategori altında toplam 75 oyun bulunmakta, misafirlerimiz bu oyunlara toplam 0 yorum yaptılar.

Merhaba,
Sitemiz sizlere bilgisayar başında oyun oynayarak zaman geçirmeniz için hazırlanmış bir oyun portalıdır. Tecrübeli editör arkadaşların sizler için özenle seçtiği birbirinden kaliteli ve eğlenceli oyunları oynayarak sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirebileceksiniz. Dünya üzerinde büyük ilgi gören en yeni oyunları sitemizde bulabilirsiniz. Oyunların nasıl oynanayacağı hakkında detaylı anlatımlar sayesinde zaman kaybetmeden hemen eğlenceye başlarsınız.

Sitemizde oynadığınız bütün oyunlar ücretsiz olarak sizlere sunulmaktadır. Üyelik ve herhangi bir koşuk gerekmeksizin dilediğiniz kadar oyun oynayabilirsiniz. Beğendiğiniz ve çalışmayan oyunlara yorum yaparak fikirlerinizi bizlere iletebilirsiniz. Sosyal Medya üzerinde de oyunları paylaşarak arkadaşlarınızında bu en güzel oyunlardan haberdar olmasını sağlamak size bir tık kadar uzakta.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor.

Sayaç, link vs ekleyebileceğiniz admin panelden yönetilen footer alanı.